Bitombala Sitesi Güncel Giriş Adresi

Bitombala, oyun severlerin sık sık ismini duyduğu online tombala sitelerinden bir tanesidir. Peki ama bu site ne gibi hizmetler veriyor ya da güvenilir bir adres mi? Ne yazık ki bugün olumlu konuşamayacağız çünkü firma, çok sayıda mağduru arkasında bırakmış durumda ve hali hazırda kullanıcılarına eziyet etmeye devam ediyor.

Yayın hayatına adım attığı ilk günlerde güven veren bir profil sergilerken, şu sıralar bu profili kaybetmiş durumda. Birçok kullanıcı hali hazırda parasını alamamış durumda ve bu da en büyük eksilerden bir tanesidir.

Bitombala Giriş Adresi Hangisidir?

Bitombala giriş sayfasını sizinle paylaştık ancak resmi site sürekli olarak değişiyor ve bunun nedenini tahmin etmek de pek zor değil. İllegal olarak yani resmi olmayan bir şekilde bu sektörde yer alıyorlar ve sürekli olarak mahkeme kararı ile kapatılıyorlar. Bu detay kullanıcılar arasında büyük bir paniğe neden oluyor ve içeride çok fazla parası olan tombala severlerin tedirgin olması da gayet normal değil mi?

Bitombala güncel adresi ile birlikte erişim sağlayabilirsiniz ancak yakın zamanda bu adresin de değişmeyeceğinin garantisini ne yazık ki veremiyoruz. Çok fazla eksik var ve bu eksiklerin kapatılması da ne yazık ki mümkün görünmüyor.

Bitombala Kayıt İşlemleri Hakkında

Sağ üst köşede ücretsiz üye ol butonu yer alıyor ve tıkladığınız anda sizleri siteye dahil edecek olan kayıt formu karşınıza çıkıyor. Birtakım bilgiler istenecek ancak bu bilgilerin koruma altında olmaması ve gizliliğe önem verilmemesi can sıkıcı durumlardan bir tanesidir. Bitombala kayıt sürecinde ve sonrasında yaşayacağınız sıkıntılar ile ilgili bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Dikkatli davranmanız önemli çünkü güven vermeyen ve sizleri korumayan bir bahis sitesidir. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ediyor ve sizleri bir kez daha uyarmak istiyoruz.

Bitombala Şikayet Konuları

Site hakkında çok fazla şikayet var ancak daha da kötüsü firma bu şikayetler ile hiçbir şekilde ilgilenmiyor. Yaptıkları hatayı kabul etmiyor ve üyelerinin hesaplarını kapatmaya devam ediyorlar. Bitombala şikayet araması ile birlikte sizler de konu başlıklarına erişim sağlayabilirsiniz.

Bitombala yorumları ve kullanıcıların yaptığı olumsuz yorumlar da dikkatinizi çekecektir. Firma hakkında olduğu gibi sistemin işleyişine dair eleştirile de çok fazla. Ne yazık ki kendini bir türlü geliştiremeyen amatör bir firmadan bahsediyoruz ve bu tür adreslerin sektörde hizmet veriyor olması da en üzücü durumlardan bir tanesidir. Detaylı bir araştırma yaptığınız takdirde bu güvensizliği sizler de net bir şekilde görecek ve bize hak vereceksiniz.

Bitombala Güvenilir mi?

Gönül isterdi ki bu siteyi sizlere dolu dolu tavsiye edelim ve üye olmanızı önerelim ancak bu mümkün değil. Bitombala güvenbilir mi? Araması yaparsanız eğer belki de binlerce insanın ne tür sorunlar yaşadığını ve neden bu siteye güvenmediklerini sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Profesyonel bir firma değil ve henüz lisansları bile bulunmuyor. Bu tür illegal adreslerden özellikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz, aksi takdirde dolandırılmayı kabul etmiş olacaksınız. Üyelerine zarar veren ve ödemelerini yapmayan bir firmadan bahsediyoruz ve bu tür firmaları güvenilir diye önermek de en büyük ayıplardan bir tanesi olacaktır.

Az önce de dile getirdiğimiz gibi sizler de araştırmalarınızı yaptığınız takdirde bu firmanın ne kadar zayıf olduğunu ve sayısız insana ne tür zararlar verdiğini daha net bir şekilde göreceksiniz.

One Comments

  • Rıza Demir

    21 Temmuz 2019

    Bitombala adresinden para çekmek gerçekten zulüm. Yaklaşık 1 haftadır beni oyalamaya devam ediyor ve türlü bahaneler ile birlikte bekletiyorlar. Canlı destek ekibi ile yaptığımız son görüşmede bilgilerimin hatalı olduğunu söylediler ancak yatırım yaparken böyle bir şey olmuyor. Kesinlikle güvenmeyin. Kazandığınız parayı yatırmıyorlar ve üyelerini mağdur etme konusunda bu sitenin üzerine yok!

Comments are closed.